Můj týden s... knižní postavou (ze série Havemercy)

3. září 2013 v 18:55 | BaraCornellia |  Challenges

Občas najdete něco, co vás naprosto pohltí. Film nebo seriál, co vás vtáhne do děje a nutí vás sedět pár centimetrů od obrazovky, aniž byste se mohli odtrhnout. Anime, nad kterým byste nejradši brečeli, protože postavy nemohou být vedle vás. Knihu, kterou jste četli stokrát, ale stále vás baví, i když už víte i to, kdy si která postava prdla.
Pro mě jsou to zatím dvě knihy ze série Havemercy od Jaidy Jones a Danielle Bennett - Smilujse a Magie stínů. Na blogu se objeví i jejich recenze a nějaké fanfictions. Pokud chcete vědět víc, googlete, stojí to za to. První knihu jsem si koupila před nějakou dobou na Festivalu Fantazie a do druhého dne jsem ji měla zhltnutou. Magii stínů jsem si koupila tenhle rok také na FF a bránila jsem se tomu, abych ji nerozečetla hned tam.
Co je na nic tak kouzelného? Někdo může říct: draci, gayové a jiní chlapi. Ale... Jejich styl psaní naprosto miluju, sedne mi. Jsou to bohyně. Některým lidem přijdou jejich knihy nudné, ale každý jsme jiný.
Knihy k tomu všemu mají naprosto geniální obálky od Jany Šouflové.
Ale odbočila jsem od tématu. Po Harry Potter výzvě jsem se rozhodla pro další challenge - týdenní. TADY je plné znění. Je tam více témat, nejen knižní, filmové, ale i anime. A protože bych jinak stejně myslela jen na postavy ze Smilujse, rozhodla jsem se, že do toho jiné postavy zatahovat nebudu. Takový malý speciál. A vzhledem k tomu, že nenacházím moc fanoušků, budu challenge psát ve formě povídek, které by mohly potěšit i lidi, kteří nevědí, o co jde. Doufám.

MŮJ TÝDEN S... KNIŽNÍ POSTAVOU
  1. Pondělí - Postava, s kterou bych jel/a na cestu kolem světa
  2. Úterý - Postava, kterou bych bránil/a před ostatními vlastním tělem
  3. Středa - Postava, u níž jsem si přál/a lepší konec
  4. Čtvrtek - Postava, kterou jsem napříč příběhem začala nenávidět/milovat
  5. Pátek - Postava, s kterou bych si přál/a se setkat
  6. Sobota - Postava, které jsem (ne)přála smrt
  7. Neděle - Postava, kterou bych od začátku nejraději skopal/a do kuličky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chce se ti kliknooout... Dlaně tě svrbí a ty chceš kliknooout! Cítíš to! Neboj se... Klikni!

Klik! 100% (87)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama