Den třicátý

30. srpna 2013 v 23:47 | BaraCornellia |  Challenge HP

Den třicátý

konečně
Jaký dopad měl Harry Potter na tvůj život a co všechno pro tebe znamená?

Poslední den, poslední téma. Mám nepříjemný pocit, že to kvůli mému dnešnímu rozpoložení bude velmi krátký a velmi trapný článek. Ale co se dá dělat, jdeme na to.
První knihy mi četla babička, protože v té době jsem ještě neuměla číst nebo ne dostatečně. Takže pro mě to byly takové "dospělácké" knihy. Už si nepamatuju, jak moc jsem jim rozumněla. Tedy nechápejte mě špatně. Rozumněla jsem jim, samozřejmě, ale víte, jak je to s pohádkou, kterou vidíte po delší době... Zjistíte, že tam byly hlášky, které vám v dětství unikly.
Je těžké říct, jak vás formovala kniha, s kterou jste vyrůstali. No úplně, jak jinak? Chce se mi říct, že mi dala chuť psát, ale o bych lhala. Tu jsem měla ještě v době, kdy jsem nevěděla, co psaní obnáší. Určitě mi dala chuť číst a to s psaním úzce souvisí.
Nejsem si jistá, jak by mě bavil, kdyby přišel až později. Kdo ví... Možná bych ho měla ráda, ale ne tak jako teď, ne jako bratra, po jehož boku vyrůstáte. V dnešní době mám také spoustu knih, které miluji, ale většinou je dočtu a končí, dokud se někdo nezmíní, že to četl. (Až na jednu výjimku - jestli někdo četl knihy Smilujse a Magie stínů od Jaidy Jonesové a Danielle Bennettové, dejte vědět. Okamžitě. Budeme nejlepší přátelé.)
Harry Potter je pro mě víc, než si sama hodlám připustit... Jsem přes to trochu tsundere, i když se k fandomu hrdě hlásím. Holt s někým/něčím můžete mít zvláštní vztah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chce se ti kliknooout... Dlaně tě svrbí a ty chceš kliknooout! Cítíš to! Neboj se... Klikni!

Klik! 100% (84)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama