Den sedmý

7. srpna 2013 v 0:02 | BaraCornellia |  Challenge HP

Den sedmý

Nejoblíbenější ženská postava

Překvapivě Fleur Delacour.
Napadlo mě sice pár jiných jmen, včetně Hermiony, ale ono v mém případě často platí, že čím důležitější je postava v knize (popřípadě ve filmu), tím větší je důvod nemít ji rád. Tím nechci říct, že nemám Hermionu ráda - hlavně ke konci série jsem si ji oblíbila. Ale dejme tomu třeba Lenka - postava zajímavá, originální, nová a v mnoha ohledech naprosto okouzlující, která dokáže vás vtáhnout do jejího světa... Ale ne "můj typ", jestli chápete. Prostě do toho, aby byla moje oblíbená, jí něco chybí.
A když mi něco chybí u Lenky, jak můžu mít radši Fleur, říkáte si možná. Nevím. Zezačátku má nosík nahoru, ale na druhou stranu byla vybrána Ohnivým pohárem, takže v ní přece musí být něco výjimečného. Zná svou cenu a umí si vážit věcí a lidí, na kterých jí záleží. I když je vychována jako dáma, nechybí jí odvaha.
Líbí se mi, jak je v knize popsáno, jak po událostech s turnajem pokukuje po Billovi. Je to takové... milé... vzhledem k tomu, že je Fleur (mám dojem) o sedm let mladší. Když pozná Billa, tak se hezky poweasleyovští. A to, že ho miluje, i když mu Šedohřbet pocuchá vizáž, z ní dělá charakter.
A k tomu ten její rozkošný francouzský přízvuk...

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20101105044320/harrypotter/images/7/7d/FLEUR1.jpg

zdroj obrázku: ZDE a ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chce se ti kliknooout... Dlaně tě svrbí a ty chceš kliknooout! Cítíš to! Neboj se... Klikni!

Klik! 100% (84)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama