Den patnáctý, šestnáctý a sedmnáctý

17. srpna 2013 v 22:44 | BaraCornellia |  Challenge HP
Nu stane se... Nebyl čas ^^"

A ten skvělý pocit, když napíšete článek dlouhej jak........... a on se neuloží!

Den patnáctý

Kdo by byl tvůj nejlepší přítel? (maximálně 3)


Asi by záleželo, kdy bych do Bradavic chodila. Jestli v době Pobertů, tak by mými kamarády mohli být Lily, Snape a Remus. Lily jsem zmínila, protože je to jediná holka, která mě z této doby napadá. Taky její povaha mi sedí. Snape, protože je to postava, která to v mládí neměla zrovna lehké. Remus, protože (jak jsem řekla v jednom z minulých dnů) si je vědom odpovědnosti a přitom je věrným přítelem.
Musím říct, že je rozdíl mezi tím, koho chcete a koho máte za přítele (myšleno v dobrém). I když by mohla být sranda s Fredem, Georgem a Jordanem, asi bych je po nějaké době musela zabít. A mnoho dalších populárních osob, s kterými bych si nesedla. Z přátel v Harryho době mě napadají jen jména, která jsem už jednou zmínila. Z těch lidí, co by mi sedli, mě napadá Hermiona (opět mám nutnost mít v přátelích aspoň nějakou dívku), Percy (určitě, i když by mi někdy lezl krkem - ale to je jedno z pravidel nejlepších přátel, ne?) a... No nevím, možná ten Oliver? Možná Neville, jako ukázka toho, že jsem podobný smolař jako on? Kdoví.

Den šestnáctý

Nejoblíbenější učitel To jako vážně?

Remus. Protože je to ten typ učitele, který je učitelem nejméně, ale nejvíce naučí. Takový mě napadá ještě Hagrid. Musíte milovat to, o čem učíte, že?

Den sedmnáctý

Těšíš se na Relikvie smrti? Jaký byl tvůj pocit, když to všechno "skončilo"?

Tohle byla ta část, kde jsem celkem filozofovala, takže psát to podruhé je peklo. A nebudu to psát podruhé, shrnu to.
Nebrečela jsem, neměla jsem pocit prázdna nebo vzteku, když jsem viděla poslední díl HP. Ani když jsem ho četla. Byla jsem trochu otrávená z toho, že Rowlingová použila ono "po letech". Nepřišlo mi to fér. Ale nepřipadalo mi to, jako když něco končí. Nekončilo nic, jen další kniha, ale její svět zůstal otevřený.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chce se ti kliknooout... Dlaně tě svrbí a ty chceš kliknooout! Cítíš to! Neboj se... Klikni!

Klik! 100% (84)

Komentáře

1 Tina Tina | 19. srpna 2013 v 0:35 | Reagovat

"Musím říct, že je rozdíl mezi tím, koho chcete a koho máte za přítele"
Amen. Taky jsem chtěla filozofovat na tohle téma, ale nakonec jsem se rozhodla být optimistka :D

Co se týče Hagrida. No,já nevim. Uznávám zápal pro věc a lásku ke zvířatům, ale ty hodiny pod Hagridovým vedením jsou nebezpečný. Například incident s Klofanem. Ano, mohl za to Draco. ALE Hagrid měl tak nějak zabránit tomu, aby ho provokoval. Nebo měl přivést hippogryfího kliďase. Aragog. Třaskaví skvorejši. Musím pokračovat?

2 BaraCornellia BaraCornellia | Web | 19. srpna 2013 v 23:57 | Reagovat

[1]: Souhlasím :D Taky proto jsem v jiný den (jaký by byl váš oblíbený předmět) zmínila, že péče o kouzelné tvorby zní sice krásně, ale... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama