Den osmý

8. srpna 2013 v 23:56 | BaraCornellia |  Challenge HP

Den osmý

Jaký předmět by byl tvůj oblíbený
Jsem malá píďalka.
Těžko říct... Je pravda, že když se nad tím zamyslím, v Bradavicích bych při hodinách trpěla jak pes. Zezačátku by mě to možná bavilo, protože by to bylo nové. Pak by přišla kolize s realitou a... No radši nemyslet. (Abych to vysvětlila... V prvním ročníku bych musela přetrpět létání na koštěti. Jak jsem už řekla, výšky mi zrovna dvakrát dobře nedělají. Bylinkářství a lektvary jsou pro mě příliš fyzika, příliš vaření (fajn, vzdáleně) a příliš botanika.)
Když jsem si dnešní téma přečetla, napadla mě péče o kouzelné tvory. Ale... Abych se přiznala, láska k zvířatům není moje silná stránka. Na druhou stranu by to nebyla jen tak obyčejná zvířata, takže kdo ví?
Předmět, který bych si užívala, kdyby se mnou na kolej chodila jedna osoba z mého života, by byla astronomie. Možnost jít na hodinu večer zní lákavě, no ne? Vzhledem k tomu, jakou mám zálibu v horoskopech, by mě spíš bavila astrologie. Takže se tak trochu dostávám k tomu, že takové jasnovidectví by nebyl vůbec špatný předmět... Vlastně by byl možná můj nejoblíbenější. Jo... Vymýšlet si pohádky, to je vlastně můj obor.
Když se podívám na to, jaké předměty mám ráda v mudlovském světě, tak by mě skoro určitě bavily kouzelné formule (pokud to budeme brát jako jazyky) a dějiny čar a kouzel. Nesmím zapomenout ani na obranu proti černé magii. Ta by mě bavila, předpokládám... Jen záleží na profesorovi, že? S Lupinem určitě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chce se ti kliknooout... Dlaně tě svrbí a ty chceš kliknooout! Cítíš to! Neboj se... Klikni!

Klik! 100% (84)

Komentáře

1 Tina Tina | 9. srpna 2013 v 23:37 | Reagovat

Přesně, všechny předměty (kromě létání a studia mudlů) zněj skvěle mudlům, čarodějce to ale zevšední stejně, jako mudlům čeština.

Píďalko :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama