Faunův ocásek - rozcestník

5. května 2013 v 15:00 | BaraCornellia |  Povídky
Faunův ocásek je sbírka několika povídek, které právě píšu.
Povídky mají zatím společné jen to, že v nich vystupují mytologická stvoření a zároveň homosexuální - muži i ženy.
Tento článek je zatím neúplný - budou přibývat odkazy na části jednotlivých povídek apod.
A nápady na další, podobně založené povídky...

Motýlí polibky
Satyři jsou vášnivá stvoření, víly naopak něžná a žijící v souladu s přírodou. Když satyra poutníka chyceného do pytlácké pasti zachrání vílí muž, potkají se dva naprosto rozdílné elementy. Dokáží spolu vycházet, aniž by si někdo pocuchal křídla nebo ulámal rohy? A co se to děje s modrokřídlími vílami?


Klec v zátoce
Jestli zrzci nemají duši, tak to neplatí pro Sionna, který z celého srdce touží po družce, s kterou by strávil zbytek života. Jenže Sionn je faun a ti, jak známo, si hledají družky později. Když mu přítel poradí, aby se porozhlédl u jiných druhů, vydává se k zátoce, kde sídlí mořské panny. A mořští chlapi!


Na uzdě
Být začínajícím čarodějem není lehké - obzvlášť když se vám ve škole posmívají, protože vás vychovala nymfa. Když se Timothymu podaří rozluštit runy z magické knihy, vydá se pátrat pro kouzelných kamenech. Na cestě potká bytost, o které slyšel jen z matčiných pohádek. Kentaur mu sice trochu kazí plány, ale jak se zdá, ví toho mnohem víc, než chce prozradit.

Klenoty
Andělé se v podsvětí objevují pouze, když k tomu mají dobrý důvod. Nebo když nemají na výběr. Král sexuálních démonů touží po svém vlastním strážném anděli, a když jeho poddaní objeví jednoho zraněného, rozhodne se, že si ho nechá. A samozřejmě se o něj bude hezky starat a dá mu vše, co mu na očích uvidí. Proč je ale ten anděl němý?

Spolu
Ovčí faun hlídá své stádo před kdejakým nebezpečím. Sám se ale nedokáže uhlídat před vlkodlakem, který si ho vyhlédl. Jenže ho nechce sníst. Ani jeho ovečky - za určitých podmínek. Uzavřou spolu dohodu a jak se postupem času naplňuje, zjišťují, že nejsou tak odlišní, jak si zpočátku mysleli.

Překupník
Dává těm, co mají všechno, ještě něco navíc. Chcete mořskou vílu? Fauňátko? Nebo snad krotkého draka, aby hlídal vaše poklady? Žádný problém, stačí jen říct číslo kreditky, pánové a dámy. Překupník se o to postará.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chce se ti kliknooout... Dlaně tě svrbí a ty chceš kliknooout! Cítíš to! Neboj se... Klikni!

Klik! 100% (84)

Komentáře

1 Chriss Chriss | 29. května 2013 v 20:18 | Reagovat

Nechceš rozepsat i nějakou další povídku? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama