Novinky o všem možném

30. prosince 2012 v 22:12 |  Blog
1) Sborník povídek

Vzhledem k tomu, že mi práce odevzdali pouze Týna (báseň) a Teryii (povídku najdete ZDE), sborník pravděpodobně bude později. Hodně později. Dnes nebo až zítra nebo později vám sem dám povídku, kterou jsem do sborníku chtěla dát já.
Když se mi nepodaří uhnat někoho, kdo by do sborníku přispěl (ještě se optám, třeba to někdo napsal, jen mi to nedodal -.-), domluvím se s Teryii. Třeba se jí podaří sehnat někoho spolehlivějšího.

2) Nový vzhled blogu.cz

Ten nový vzhled hlavní stránky blogu je příšerný. Naprosto chybí všechno důležité pro blogera. Chybí "Nejnovější články", což byla skvělá věc. Autorský blog se mi zprotivil. Kdyby nám ho takhle necpali, možná bych se na to aspoň podívala a našla článek, který by se mi líbil. Ale takhle nemám ani potřebu se na tu hlavní stránku dívat.

3) Florentinský polibek
Před rokem (?) jsem dopsala svou první kompletní knihu a pak se na ní vykašlala. Poslala jsem ji kamarádce a ta mi vrátila chuť se k tomu vrátit - celé jsem to zformátovala a moje betareaderka na tom pořád pracuje, za což jí děkuji. Dneska to sem (maximálně zítra, podle toho, jak stihnu napsat info) dám a budu to opravovat podle toho, jak mi to Tinuška opraví ^^˘

A omlouvám se, že se blogu nevěnuji, ale jsem zdepptaná ze školy, která mě nebaví ^^ (i když jde, známky super, ale nebaví mě to), takže jsem neměla čas ani náladu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama