FF - You are not Paramore 3

4. dubna 2010 v 14:32 | BaraCornellia |  Fan Fiction - You are not Paramore
Z mého blogu o seriálu ,,Ztraceni'' a skupině ,,Paramore'' - tento díl zveřejněn 12.2.2008
(Oprava: Všechny tři články opraveny 2.6.2012. Příběh a jeho naivnost zůstala stejná, pozměnila jsem jen styl a opravila chyby.)
PS: Paramouse! :D

Nemohla jsem dostat z hlavy tu myšlenku o televizi. Kéž by se něco takového stalo, pomyslela jsem si a šla k televizi v mém pokoji. Měla jsem pocit, jako by mě Chantel sledovala. Vzala jsem televizi k posteli a dala ji na stolek - obrazovku jsem natočila, aby na ní nebylo ze dveří vidět. A ještě jsem si radši vzala sluchátka. Nikdy nevíte, kdo za dveřmi... číhá. A taky nikdy nevíte, co je v televizi. Pokud nemáte program.
Zmáčkla jsem sympatický, už omačkaný knoflík. Pohádky - kde se tu vzaly? Přepla jsem na další program. Romantika. Fuj! Rychle jsem přepla a našla program, kde právě běžela reklama.Ozval se zvuk, který dobře znám - někdo omylem chytl za kliku a dveře zaskřípaly a najednou o vás každý věděl. Zrada!
Usmála jsem se a začala dělat,že zpívám. Nic lepšího v hlavě nebylo. Přepnula jsem na další kanál, trhla sebou a vytrhla sluchátka. Co mě vyděsilo? Kočka. Hlasitě mi Syčela mi do uší. Teď syčela po celém pokoji. Najednou zamňoukala a za dveřmi se ozvalo panické zakňučení. Chantel se bojí koček! Myší a... čeho, že se to ještě bojí? Myslím, že pavouků.
,,Hodná kočička! Moc hodná. Tak jo... Teď jdu pro myš. Určitě bude někde v obýváku," vedla jsem imaginární monolog na kočku - či dialog s imaginární kočkou. Vstala jsem a šla do obývacího pokoje. Chantel ležela na pohovce, jen obráceně. To, že špehovala, bylo teď úplně jisté. Šla jsem zpátky do mého pokoje, přiskočila k telefonu a zavolala do útulku. Spokojeně jsem si lehla a po chvilce usnula s hřejivým pocitem vítěztví. Měla jsem plán, který Chantel vytlačí ze hry.

Ráno mě probudilo rádio. Vyskočila jsem a začala hledat kýbl s vodou. Dřív než jsem doběhla do koupelny, jsem si uvědomila, že nebezpečí požáru nehrozí. Opět. I když do mě vrazila zeď, která tam neměla co dělat (určitě jí tam dala Chantel) jsem se otočila na svojí soupeřku. Zamyšleně mě sledovala, měla výraz typu ,,Kam jdeš?'' a já jí ho oplatila pohledem, který jasně vyjadřoval ,,Procházím se po SVÉM bytě. A co ty, mimozemšťaně?''
Brzy nás potěšila Zacova přítomnost, po chvilce se k nám vplížil Jeremy, a aby tam nechyběl, mohli jsme na minutku zahlédnout i Joshe. Přesně v pořadí Zac, Jeremy a Josh, po chvilince i já se Chantel, se byt vyprázdnil. Možná jsem vám to ještě neřekla, ale v osm hodin máme koncert. Sice malinkatý, ale i přesto. Já a Chantel se v něm máme ve zpěvu střídat.Fanouškové ji vypískají. Doufám! Třináct hodin do koncertu.
Chantel koukala ven z našeho auta a snažila se na mě nekoukat,ale myslím,že jí to nešlo.Auto prudce zabrzdilo a Chantel vyletěla z auta a běžela k pódiu, kde jsme měli hrát. Jedenáct hodin do koncertu.
Chantel se začala bavit s nějakým člověkem. Na můj vkus vypadal hrozně. Sako a moc upravený. Nezajímalo mě, o čem mluví.
Šla jsem se připravit. Těšila jsem se, jak ji vyšoupnu ze hry. Devět hodin do koncertu - šaty, líčidla a tak dále, a tak dále, nám zabraly docela hodně času a my museli ještě zkoušet. Pět hodin do koncertu - myslím, že to Chantel nezvládne. Vůbec jí to nešlo! Tři hodiny do koncertu - šli jsme se ještě najíst. Já si objednala hamburger. Zac a Jeremy také. Josh přežvykoval hranolky, ale Chantel nás překonala. Ale od konce. Koupila si žvýkačku a celou dobu na nás koukala, jak jíme a povídáme si. Nechápala jsem to. Jíme dneska poprvé a ona si vezme žvýkající zeleně vypadající gumu.
Pak jsme se vydali zpátky k pódiu. Dvě hodiny do koncertu a obrovské místo, které sloužilo jako parkoviště, se začalo plnit lidmi. Chantel nevypadala moc profesionálně, klepala se jí ruka. To se stává i lepším z nás.
,,Ale no tak!!'' šeptla jsem a koukla se pod bundu.Malá myška se mi koukala do očí.Usmála jsem se a začala si představovat,jak bude Chantel křičet.
Všimli jste si jak se opakuje jméno Chantel? A že tu není ani jedno Hayley. Vlastně je, ale já ho neříkám. Proč taky říkát sama sobě: ,,Čau! Jak je, Hayley?''? Zamyslela jsem se a po chvilce jsem zjistila, že za pár minut začne koncert. ,,Tak jo!''
Otočila jsem se na Joshe a Jeremyho s kytarami a Zaca schovaného za bubny. Chantel jsem si ani nevšimla, věřili byste tomu?
,,Začneme!''
Šla k mikrofonu. Chantel tam už ale byla, já jsem jí vystrčila a řekla pár slov k publiku.
Chantel ještě něco chtěla říct, ale já začala Crush Crush Crush. Po pár slovech se mikrofon přepl a začala zpívat Chantel. Vídíte? Zase je tu to jméno.
Publikum se sborově zamračilo a začala na ní něco křičet. Jak dojemné.

Jedna hodina do konce koncertu. Přestala a já to dokončila.
Střídat jsem se musela, jak hrozné. Chantel se taky musela střídat, ještě horší. A kluci museli hrát, i když zpívala ona - úplně nejhorší. Tomu se říká stupňování. Hrozné, horší, nejhorší! Nebo taky hrozné, ponižující a to, z čeho bolí prsty.
Střídali jsme písně jednu za druhou a pak přišla moje chvíle. Vzpomínka na video mi dodala odvahu - jak správně tušíte - Misery Business. Zpívala jsem jenom já a poskakovala kolem s myší v ruce. Nikomu to neuniklo a všem se to líbílo - až na Chantel. Když jsem k ní přišla a natáhla k ní ruku, začala křičet a běžet pryč.
Ale... Víte, co se může stát? Třeba to bude v novinách. A pak by Paramore bylo slavnější a to znamená, že by vyhrála moje sokyně. Ale omyl! V novinách sice něco bylo, ale úplně jinak. Nadpisy byly dokonalé: ,,Paramore+myš stoupají nahoru'' nebo ,,Paramouse 4ever!''. Ve všech článcích se psalo, jak Chantel ječela, jak jsem já měla v ruce myš a šikovně jí použila proti Chantel, ale také se psalo, že se nám koncert vydařil a zbavili jsme se Chantel. Byla jsem celá bez sebe. Podařilo se mi to! Musím poděkovat myšce.
Dostali jsme podíl z výdělku koncertu a mohli jsme jít pryč. Hlavně co nejdál od Chantel.
Když jsme byli konečne v naší tajné vojenské akademii, chci říct doma, sedla jsem si do obývacího pokoje a zapla televizi. Co taky dělat? Třeba tam budeme my. A nebo... Přepla jsem z romantického kanálu na hudební. Nic zajímavého a tak jsem přepínala dál. Pohádky - to asi nebude to pravé, ale byl to najednou takový klid, že jsem je nechala chvíli hrát. Běžely titulky a mluvilo se japonsky. Nechápala jsem děj.
Přepla jsem a co nevidím. Mňam, mňam a mňam! Kuchař právě vařil nějaký lahodný pokrm. Když šahal pro pepř, přepla jsem na kanál, který mě vždy zaujal. Ale dneska jsem se nemohla vynadívat. Módní trendy všeho druhu. ,,Óóó!!'' vydechla jsem omylem a Zac se otočil. Byl v kuchyni a vařil si večeři. Podle hodin by byl lepší výraz půlnoční svačinka. Snažila jsem se na jídlo nemyslet a přepla na zprávy. Hasičí hasili požár. Po chvilce se to přeplo do studia a já vyskočila na nohy.
,,Joshi, Zacu, Jeremy! Pojďte sem!' 'vykřikla jsem vzrušeně a zesílila zvuk. Poznala jsem fotku Chantel.
,,...a dála se také vydávala za profesionální zpěvačku,'' mluvil moderátor ,,a snažila se vystrčit pravé zpěvačky ze svých skupin. Také se...'' Vypla jsem to a pyšně se otočila na zbytek Paramore.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tinushka-SB-a tvoje nejlepší kamarádka a manželka, která tě nadevše miluje Tinushka-SB-a tvoje nejlepší kamarádka a manželka, která tě nadevše miluje | 20. dubna 2010 v 16:30 | Reagovat

Páááni(hvízdnu)to je ale mrcha...
Moc pěkné(a teď mluvím o celé FF)
Vááážně hrozně moc
Dost mě zajímá, jak to všechno dopadne
Tu mrchu musí vyhnat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama