FF - You are not Paramore 2

4. dubna 2010 v 14:31 | BaraCornellia |  Fan Fiction - You are not Paramore
Z mého blogu o seriálu ,,Ztraceni'' a skupině ,,Paramore'' - tento díl zveřejněn 5.2.2008
(Oprava: Všechny tři články opraveny 2.6.2012. Příběh a jeho naivnost zůstala stejná, pozměnila jsem jen styl a opravila chyby.)

Vůbec jsem nemohla usnout! Ležela jsem na posteli a sledovala hodiny. Dvě hodiny a padesát pět minut... dvě hodiny a padesát šest minut....
Sedla jsem si a koukla se na strop. ,,Bože, za co mě trestáš?'' zabručela jsem. Pak jsem vstala a vplížila se do obývacího pokoje, kde už oddechovala Chantel. Chvíli jsem jí sledovala a přemýšlela, jestli opravdu spí. A jestli bych ji dokázala udusit polšťářem, aniž by to někdo slyšel. Ne, dělám si legraci.
Začala jsem skákat kolem a mávat jí před nosem rukou. Nic. Třeba to jen hraje, napadlo mě. Ale nakonec jsem odešla ke klukům do pokoje. Měli tam mít zamčeno, já tam chodím často a zlobím je a oni pak chodí ke mě a hází po mně polštáře. Dneska bylo otevřeno. Na posteli seděl Joshua a zamyšleně koukal do země. Po chvilce si uvědomil, že tam ho sleduji.
,,Ahoj, Hayley,'' pozdravil mě a nechápavě si mě prohlížel. ,,Co tu děláš?'' zašeptal s pohledem upřeným na postel Jeremyho.
,,Nemůžu spát,no!'' zašeptala jsem podrážděně a sedla si vedle něj. Vylekaně se na mě kouknul.
,,Hlavně klid. Chantel tě štve, že jo?'' zeptal se a já kývla. ,,Všechno bude dobrý, uvidíš.'' Vzal mě kolem ramen. ,,My tě nedáme,'' zašeptal mi do ucha a dal mi pusu do vlasů. ,,Ale...'' kouknul smutně do země.
,,Ale?'' vyjekla jsem.
,,Ted' by jsi mohla jít do své postele,ne?'' dodal pobaveně.
,,Dobře,dobře,'' zasmála jsem se a vystrčila ho na zem. ,,Tímto se tato postel stává mojí. Ty jdi pryč!'' křičela jsem, podle mě potichu, až jsem probudila Zaca.
,,Co je?'' vydal ze sebe rozespale.
,,Ona mi vzala postel!''postěžoval si Josh.
,,Tak si kup novou,'' zívnul Zac, otočil se na druhý bok a deku si přetáhl přes hlavu.
,,A čím asi?'' zaskuhral.
,,Penězi!'' řekl Jeremy, který to všechno poslouchal.
Josh se ke mě naklonil a zašeptal: ,,Dobře, jdu k Chantel,'' a čekal na odpověď. Okamžitě jsem vyskočila a běžela do svého pokoje. Všimla jsem si, jak se Chantel pohnula, když si všimla, že přicházím. Odposlouchávala nás. Také jsem uviděla malý sešit, který ležel pod gaučem a nesl jméno ,,Chantel''. Lehla jsem si a plazila se k němu.Když jsem byla už u gauče, Chantel se nadzvedla a rozhlídla se po pokoji.Pak šáhla pro sešit. Chvíli jsem nic nemohla dělat. Ona si tam něco psala a já neměla šanci se dostat pryč a najednou vedle mě spadla tužka. Myslela jsem, že mě už objeví, protože si jí bude chtít zvednout. Místo toho k tužce hodila i sešit a já jsem ho rychle zvedla. Po chvilce začala spokojeně oddychovat. Vstala jsem a běžela do pokoje. Sešit jsem hodila na postel a šťastně na ní skočila.
,,Hm...kronika.'' Otevřela jsem sešit. Přejela jsem prstem po stránce a na jedno místo poklepala. ,,Bojím se koček,myší a brouků!" četla jsem významně. To se může využít,napadlo mě.

,,Dobré....''
,,...kde jsi tak dlouho? Já nikdy nebyla tak dlouho v posteli! Tohle zpěvačky nedělají,'' přerušila mě Chantel a podívala se na rozespalého Jeremyho.
,,Dobré ráno!" dořekla jsem. ,,A zpěvačky nikdy neskáčou ostatním do řeči!''
Sledovala jsem Jeremyho. Při každé větě, kterou Chantel řekla, dal oči v sloup. Usmívala jsem se, Chantel si toho všimla a pohlédla na Jeremyho.
,,Jerry? Mám pravdu?''
,,Jerry? Kdo? Já?'' Překvapeně zamrkal. ,,No když mi tak chceš říkat,'' řekl a napil se čaje. Znechuceně se koukl do hrníčku a smutně se na mě usmál. Šla jsem do kuchyně, tentokrát nechala dveře otevřené dokořán a dělala sobě, Jeremymu, Joshovi a Zacovi čaj.
,,Řekla jsem něco špatně?'' zeptala se Chantel a pohlédla na dveře kuchyně. ,,Tak nějak.Říkej mi...'' odstrčil Jeremy hrníček. ,,...Jeremy.'' A s pohledem upřený na hodiny vstal.
,,Čekáš někoho?'' mrkla na něj Chantel. Jeremyho to určitě pobavilo, viděla jsem, jak se divně usmál, ale já to nevydržela a vyprskla smíchy. Chantel se znovu otočila na kuchyňské dveře.
,,Ne," odpověděl jí Jeremy. ,,Čekám na znamení, kdy probudit kluky.''
Došel ke mě do kuchyně. ,,Nesměj se!'' zašeptal a já se snažila přestat. ,,Chudák. Neví, co se tady děje.'' Chantel najednou zmizela a mě napadlo něco na téma ufo.
,,Hledá se velmi nebezpečná osoba. Má krátké rozcuchané vlasy a....'' v televizi se objevila fotka Chantel. ,,Utekla z vědecké kanceláře, kde se na ní dělaly pokusy. Je spojena s vesmírnou lodí. Prosíme, jestli o ní cokoli víte dejte vědět státní policii. Děkujeme!''

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tinushka-SB-a tvoje nejlepší kamarádka a manželka, která tě nadevše miluje Tinushka-SB-a tvoje nejlepší kamarádka a manželka, která tě nadevše miluje | 20. dubna 2010 v 16:31 | Reagovat

,,Utekla z vědecké kanceláře,kde se na ní dělaly pokusy.Je spojena s vesmírnou lodí ." Tohle mě perfektně rozesmálo. Takové...pěkné, nevšední...důmyslně vymyšlené :D Originální, skvělé!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama