FF - You are not Paramore

4. dubna 2010 v 14:30 | BaraCornellia |  Fan Fiction - You are not Paramore
Z mého blogu o seriálu ,,Ztraceni'' a skupině ,,Paramore'' - tento díl zveřejněn 1.2.2008
(Oprava: Všechny tři články opraveny 2.6.2012. Příběh a jeho naivnost zůstala stejná, pozměnila jsem jen styl a opravila chyby.)

Hlavní postavy : Hayley, Josh, Jeremy, Zac a vymyšlená postava Chantel
Psáno z pohledu Hayley!

Večer mě probudila rána připomínající hrom. Vyskočila jsem z postele, v hlavě se mi honilo, že musím do koupelny pro kbelík s vodou, pak běžet ven a vylít ji na plameny ohně. Opravdu jsem vyskočila a běžela do koupelny. Našla jsem kýbl a dala ho pod kohoutek. Když už byla do poloviny natočena voda, vzpamatovala jsem se.
,,Dobré ráno, lide americký!" vykřikla jsem a vylila si vodu na hlavu. Byla jsem mokrá, ale vzhůru. Šla jsem k oknu, ale protože jsem byla mokrá, zůstávaly za mnou kaluže. Nevadí. Uschne to. Sledovala jsem, jak kapky deště znuděně stékají po okně. Zvonek prozrazoval, že někdo stojí za dveřmi. Nechtěla jsem tam jít. Jestli je to Jeremy, měl si vzít klíče. Ale co by dělal venku v takovém nečase? Určitě nešel vynést odpadky. Ušklíbla jsem se a pomalu šla otevřít. Nikam jsem nespěchala. Zvonek, vlastně ten, který byl za dveřmi, začal zvonit, jako by mu šlo o život. Zpomalila jsem ještě víc. Spíš než-li šla, se hodí ,,plazila se kolem celého pokoje". Koupelna už byla dávno za mnou, motala jsem se kolem gauče, stolu, přeskakovala židle, zase se vracela na začátek, zkoumala hrníček, který ležel na stole, pak jsem ten stůl podlezla a nakonec došla až ke dveřím. Ale neotevřela jsem tajemné osobě, ještě jsem běžela do svého úkrytu, vytáhla z tajného místa (ze šuplíku) helmu (hřeben), dala si jí na hlavu (učesala se) a běžela k nepřátelskému obydlí (ke dveřím).
Osoba za dveřmi začala nadávat a praštila do nich. Otevřela jsem.
,,Který mraveneček mi tu klepe na dveře?'' vydala jsem ze sebe pobaveně a pohlédla na brunetu, která na počasí venku byla oblečená velmi nevhodně - skoro letně. Měla krátké hnědé vlasy, rozcuchané jako vrabčák, béžovou sukni, bíle triko s puntíkama a bez rukávů a kolem krku se jí houpaly obrovské hnědé korále. Odstrčila mě a šla si sednout na gauč.
,,Víš, jak dlouho tam stojím?" zeptala se a ždímala si mokré vlasy.
,,Joshi!!!'' zakřičela jsem. Bylo to jediné jméno, které mě napadlo. ,,Jeremy!!!''vzpomněla jsem si na další. ,,Vypadni odsud!Co si...co si...co si dovoluješ sem takhle vpadnout?' 'vykoktala jsem na ní panicky. ,,Jeremy,Joshi,Zacu!"
Chytla holku za ruku a snažila se jí vytáhnout ven. Jeremy se rozespale vlekl k nám. Myslím,že toho moc ještě neviděl. ,,Ano,Hay?'' vykoukl Zac za Joshem. Jeremy ukázal na dívku a hodil na mě nechápavý pohled.
,,Ona sem před chvílí vtrhla a nechce jít pryč,'' žalovala jsem s pisklavým hlasem. Josh mi jí vytrhl a hodil s ní na gauč. Obrátil lampu vedle stolu, takže to vypadalo jako u výslechu.
,,Kdo jsi a co tu děláš?'' nasadil Jeremy tajemný výraz. ,,Jmenuji se Chantel a...'' podala mu papír. Jeremy po něm šáhnul,ale já jsem po něm skočila a vytrhla mu ho. Začala jsem číst.

Kapelo Paramore,
Tímto se k vám přidává Chantel Smithová,modelka a profesionální zpěvačka.Pokud u vás vydrží týden a budete populárnější,zůstane u vás a vymění Hayley.

Dál už jsem nečetla, těch pár řádků mi stačilo. Zbledla jsem a s brekem klesla na kolena. Josh mi papír vzal a Jeremy se Zacem se k němu vrhli.
,,No to ne!!'' zaječel Zac.
,,Jdi pryč,my tě nepotřebujeme,jsme Paramore! My...ty ne!'' křičel Josh bezmyšlenkově. Chantel vstala a šla do mého pokoje. A já? Já jsem běžela naštvaně za ní.
,,Ty! Chantel!''
,,Ano...ehm... Maykey?''
,,Jmenuji se Hayley!!!'' zařvala jsem a snažila se jí vytáhnout z pokoje. ,,A tohle je náš dům - dům Paramore! A ty tam...''
,,...budu patřit..ano..já vím,'' přerušila mě Chantel.
Uklidnila jsem se dost na to, abych dokázala trochu myslet. ,,Dobře! Dneska spíš v obývacím pokoji.'' Zamračila jsem se, ale pak se zase usmála. ,,Určitě se ti tam bude... líbit.''
Vystrčila jsem ji z pokoje.
,,Počkej, já tě vystrčím taky,'' šeptala. ,,Jednou...''
Sladce se usmála na Joshe. Josh na ní chvíli nechápavě koukal, pak jí úsměv oplatil a radši odešel do pokoje.
,,A mám tě, Hayley,'' zašeptala Chantel a ďábelsky se usmála.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama